11

بعضی وقتا که از جلوی ساختمان ریاست جمهوری رد میشوم تو دلم به خودم می گویم: محل کارتو خوب نگاه کن که فردا این جا ، جای توست... ! می خندم و خوشحال میشوم و با انرژی زیادی رد می شوم... انگار که واقعا قرار است من رئیس جمهور شوم... یک شادی عجیب و وصف ناپذیر... حس می کنم که خیلی این روزها نزدیک است... نا خودآگاه انگیزم زیاد میشود و تلاشم چند برابر... دقتم خیلی زیاد...!
چند روز پیش باز این اتفاق افتاد و من با همه ی انرژی های مثبتی که داشتم راه افتادم و رفتم... کمی که خسته شدم راهم را به سوی یک پارک کج کردم و رفتم پیش یک پسری نشستم... سرش را غمگینانه پایین انداخته بود و آشفتگی در رفتارهایش موج میزد... به او گفتم: چی شده آقا پسر؟ گفت: هیچ چی، کارنامه ام را گرفتم و این بار نیز شکست خوردم... من در یک خانواده زندگی می کنم که پدرم دکتر است... مادرم هم دکتر است... پدرم رئیس بیمارستان است... و مدام در گوش من می خوانند که من هم باید دکتر شوم... اما خیلی از مواقع میشنوم که مادرم به پدرم می گوید این پسر به ما نرفته است و کمی هوشش کم است و خلاصه از ناتوانی من می گویند... با اینکه به حرفهایشان گوش نمی کردم تا کارنامه ام نظرشان را عوض کند اما انگار کارنامه هم نظر آنها را دارد... زدم زیر خنده و گفتم: تو چه قدر بچه هستی که با این حرف ها اعتماد به نفست رو هم از دست دادی و دکتر شدن رو برای خودت خیلی سخت فرض کردی... اصلا انگار من و تو زبون همو نمی فهمیم... برو ...!
انگار براش خیلی عجیب بودم... جلو آمد و گفت: آخر تو که هستی که این حرف ها را به من میزنی... الآن مداد فروش هستی و لابد آرزویت این است که مغازه ی مداد فروشی باز کنی و در نهایت نهایت بشوی تولید کننده مداد... خندیدم گفتم نه!! من آخر آخر که نه... ولی یه کم مونده به آخر حتما رئیس جمهور می شوم! ...!
شاید فکر کرده بود من دیوانه ام... اما خیلی بچه بود... چون نفهمید که من جدی قرار است رئیس جمهور شوم! حالا خواهد دید!
چه بدبخت هاییند کسانی که اعتماد به نفس ندارند...

/ 20 نظر / 39 بازدید
نمایش نظرات قبلی
وحید

سلام. با آرزوی موفقیت برای شما پاینده باشید. [گل][گل][گل][گل][گل]

رژانو

سلام اينجا جايي هست كه خدا به وضوح احساس ميشه! اين روزا بيشتر به خدا احتياج دارم! دست نوشته هاتون خيلي دل نشينه! موفق باشيد!!

رژانو

ميگم كاش شما رئيس جمهور بشيد شايد فرجي شد اين مملكت درست شه!! براتون آرزوي موفقيت مي كنم!

فاطمه

سلام ببینم غیر از من و شما چند نفر دیگه قراره رییس جمهور بشن ؟ [تعجب][چشمک] روزگارت باد شیرین ! شاد باش

رژانو

سلام ممنون از لطفتون رئيس جمهور آينده! فقط ما رو هم فراموش نكن!

سید عرفان

سلام من اول بايد عرض كنم كه به هيچ عنوان قصد ندارم رئيس جمهور بشوم، رئيس جمهور كه هيچ رئيس هيچ جا و مكاني دوست ندارم بشوم. در ثاني مطلب شماره 10 را نيز خواندم به نكات جالبي اشاره كرده بودي. اميدوارم كه هميشه شاد باشي و آرام

dr.ghelyoon

تیمور 2008 آپ شد... 1. سری سوم عکس های HDR 2. سپاهان اصفهان

هامون

سلام اينجا چقدر قشنگه چرا من اين همه دير اومدم اينجا ؟ چرا شما منو زود پيدا نكرديد ؟ چه جاي دنجيه اينجا ، خيلي وقت بود كه دنباي يه همچين جايي ميگشتم اما پيداش نميكردم بعد از اين انقدر مزاحمتون بشم كه مجبور بشيد منو با زود بندازيد بيرون اگه اجازه بديد لينكتون كنم . شاد و پيروز باشيد ، در پناه حق .

هامون

راستی من برای کسایی که دوستشون دارم هیچوقت آرزو نمیکنم رییس جمهور بشن ف برای شما هم همینطور

امیررضا

انشالله بتونیم به مردم خدمت کنیم! مخصوصا اگر رئیس جمهور بشی که مسئولیت خیلی خطیری داری که امیدوارم موفق باشی[گل]